Sıkça Sorulan Sorular

Bu makalemizde bıttım sabunu hakkında sıkça sorulan soruları okuyabilirsiniz.

Kullananlar Memnun mu?

Kullananların geneli sabundan memnun olduğunu bizlere mesaj yolu ile iletmiştir. Saç dökülmesine, kepeğe, sivilceye ve mantara iyi gelen sabunumuzu mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Kullanırken düzenli ve dikkatli bir şekilde kullanırsanız etkilerini kısa süre içinde görebileceksiniz.

Mardin Bıttım Sabunu mu? Siirt mi?

Her iki ilde birbirine komşu olan illerdir. Burada üretilen sabunlar tamamen aynı yöntemler ile üretilmektedir. Dilediğiniz şehirden temin edebilirsiniz.

Doğal mı?

Üretimi sırasında kesinlikle katkı maddesi kullanılmamaktadır. Menengiç yağından üretilmektedir. Aynı zamanda el yapımıdır.

Nereden Alınmalıdır?

Sabunumuz Siirt ilinde tanınmış ve bilinmiştir. Bu nedenle Siirt ilinden satın almanız sizler için daha faydalı olacaktır.

Fiyatı Ne Kadar?

1 kilogram 35 liradır.

Zararları Nelerdir?

Tamamen doğal olarak üretildiği için insan sağlığına yan etkisi söz konusu bile değildir.

Hangi Renge Sahiptir?

Menengiç yağından üretildiği için ve menengiç yağı da yeşil renge sahip olduğundan dolayı, sabun yapımında kullanılırken sabun doğal olarak yeşil rengini almaktadır.

Saç Çıkarıyor mu?

Bu durum bilimsel olarak kanıtlanmamış olsa da kullananlar ortalama 7-8 ay geçtikten sonra saçlarının tekrar oluştuğunu görmektedirler. Bu nedenle tavsiyemiz uzun bir süre kullanmanızdır.